Het Patiëntenplatform Zeldzame Kankers hecht veel waarde aan haar vrijwilligers. Op meerdere manieren zetten vrijwilligers zich in voor het platform: in een patiëntgroep voor een bepaalde kankersoort of voor meer algemene werkzaamheden en werkgroepen. Om die reden werkten we de afgelopen maanden hard aan een vrijwilligerspagina op onze website!

Via de vrijwilligerspagina kunnen geïnteresseerden informatie vinden over hoe ze ons kunnen helpen. Per onderwerp wordt kort toegelicht hoe een vrijwilligerstaak eruit kan zien.

We zijn blij met deze ontwikkeling en hopen op deze manier geïnteresseerden op een toegankelijke manier te informeren. Wij waarderen de vrijwilligers die hun steentje al bijdragen en hopen dit aantal uit te breiden. Want zonder onze vrijwilligers kunnen wij ons werk niet doen!

Benieuwd naar wat je als vrijwilliger voor mensen met een zeldzame kanker kan betekenen? Bekijk dan onze vrijwilligerspagina.

Meer weten?
Neem contact op met Mariët Bouwmeester.
m.bouwmeester@nfk.nl


Deel via

Lees verder...

  1. 13 december 2022 Iemand dicht bij je met kanker, hoe is of was dat voor jou?
    Lees verder
  2. 5 december 2022 Derde editie van Zeldzame Kankers Symposium op 6 maart 2023
    Lees verder
  3. 17 november 2022 Lancering Nederlands Kanker Collectief: voor een beter leven voor, met en na kanker
    Lees verder